CESTY PO CESTĚ

Moje další cesty po velké cestě asijské...


Na vlnách Kantábrie

Langre je specifické tím, že tam vůbec nic není a.k.a surftrip ve Španělsku se Surf Trip.

Na vlně Algarve

Z Fara přes Lagoš až do Sagreše! Ne na surfu ale MHD.

Maroko surf camp

Sbohem Maroko, máš skvělý vlny a nekonečný písečný pláže, přesto jsem se do tebe nezamilovala. Proč jsem byla největším hejtrem českého surf campu Surf and Travel?

Single Azor(y)

Má obsese Portugalskem pokračuje, a tak jsem se po letošní Madeiře, Portu, Lisabonu a dvakrát Ericeiře vydala na v bucket listu dlouho ladem ležící Azory. Sama. Schválně.

Ericeira workation

Kam jsem se vrátila dvakrát během léta, ačkoli se "nikdy" nevracím na jedno místo? 

Jaký je to cestovat po dlouhé době sám a kamarádit se s digitálníma nomádama na Madeiře?

Tenerife office

Kdo nebyl za poslední dva covidový roky na Tenerife, jakoby nežil. Pro ty, co to nestihli: 15 + 1 věc, co bych si přála, aby mi někdo řekl, než jsem odjela. 


15 random facts o roadtripu 4 žen a psa po Mexiku v covidu a další veselé historky.

Jak vypadá desetidenní vězení v Thajsku a cože je to ta vipassana? A jak se to dá přežít?

Velice efektivní shrnutí našeho třídenního pobytu aneb co všechno bych si chtěla přečíst před odjezdem. Od nejlepšího humusu v Ammánu až po podpultový pivo v Petře.

Pít či nepít? Kouřit či nekouřit? Jíst, jíst a jíst. Za kolik? A jak že se to vlastně vyslovuje?

Když se domluví čtyři kolegyně, z nichž většina má PMS, a místo užívání si prvního slunce a příjemných dvaceti stupňů v ČR se rozhodnout jezdit v autě po deštivém a větrném Islandu...

Množí se mi tady dotazy ke Kanárům. A taky k tomu, proč už nic nepíšu. Jeden z mých záměrů na 2018 je víc psát. A taky víc číst. Beletrii. Neb z těch motivačních knih jsem obvykle těžce demotivovaná. Budu teda doufat, že vaším záměrem na 2018 je i číst, co píšu...

Dlužím vám i sobě omluvu. Facebook mi neustále připomíná: Máš 448 lajků a už jsi svým "fanouškům" dlouho nic nenapsala. A čím dýl to je, tím míň věříte tomu, že jim ještě někdy vůbec něco napíšete. Někdy je ale mlčeti zlato, ne? A nebo je to jen výmluva? 

A pak se vrátíte... A co z toho?


101 DNÍ, 7 ZEMÍ, 10 LETŮ, 29 HOSTELŮ, 2 DOBROVOLNICKÉ PROJEKTY.