CESTY PO CESTĚ

Moje další cesty po velké cestě asijské...


Nomádství na Madeiře 

Jaký je to cestovat po dlouhé době sám a kamarádit se s digitálníma nomádama na Madeiře?

Tenerife office

Kdo nebyl za poslední dva covidový roky na Tenerife, jakoby nežil. Pro ty, co to nestihli: 15 + 1 věc, co bych si přála, aby mi někdo řekl, než jsem odjela. 


15 random facts o roadtripu 4 žen a psa po Mexiku v covidu a další veselé historky.

Jak vypadá desetidenní vězení v Thajsku a cože je to ta vipassana? A jak se to dá přežít?

Velice efektivní shrnutí našeho třídenního pobytu aneb co všechno bych si chtěla přečíst před odjezdem. Od nejlepšího humusu v Ammánu až po podpultový pivo v Petře.

Pít či nepít? Kouřit či nekouřit? Jíst, jíst a jíst. Za kolik? A jak že se to vlastně vyslovuje?

Když se domluví čtyři kolegyně, z nichž většina má PMS, a místo užívání si prvního slunce a příjemných dvaceti stupňů v ČR se rozhodnout jezdit v autě po deštivém a větrném Islandu...

Množí se mi tady dotazy ke Kanárům. A taky k tomu, proč už nic nepíšu. Jeden z mých záměrů na 2018 je víc psát. A taky víc číst. Beletrii. Neb z těch motivačních knih jsem obvykle těžce demotivovaná. Budu teda doufat, že vaším záměrem na 2018 je i číst, co píšu...

Dlužím vám i sobě omluvu. Facebook mi neustále připomíná: Máš 448 lajků a už jsi svým "fanouškům" dlouho nic nenapsala. A čím dýl to je, tím míň věříte tomu, že jim ještě někdy vůbec něco napíšete. Někdy je ale mlčeti zlato, ne? A nebo je to jen výmluva? 

A pak se vrátíte... A co z toho?


101 DNÍ, 7 ZEMÍ, 10 LETŮ, 29 HOSTELŮ, 2 DOBROVOLNICKÉ PROJEKTY.